27 Şubat 2016 Cumartesi

Hayat Ağacı Atölyesi


Hayat Ağacı Atölyesi, bir Grup Koçluğu ve Meditasyon Atölye çalışmasıdır. Bu çalışmalarda yaşam kalitemizi arttıracak ve yaşadıklarımıza farklı bakış açısı kazanmamıza destek verecek uygulamalı bilgi paylaşımları yapacağız. 

Kundalini Meditasyonu’nun kişiye başlıca faydaları bağımlılıklardan özgürleşme, öfke ve stres yönetimi, odaklanmada iyileşme, dikkatin güçlenmesi, kişisel motivasyonun artması, yaşam enerjisinin artması şeklinde özetlenebilir.

4 dakikalık video ile uygulamalı olarak Kundalini Meditasyonu'nu pratik edebilirsiniz.


Hayat Ağacı, tüm kadim geleneklerde evrenin sembolü olarak betimlenmiştir. Yeryüzündeki ağaçların da evrenin yeryüzündeki dışavurumu olduğuna inanılmıştır.

Tıpkı ağaçlar da olduğu gibi insan da makro evren ile mikro evren arasında bir kapıdır. Bir yoldur!
Her insanın içinde muhteşem ışıltılı bir ağaç potansiyeli taşıyan bir tohum mevcuttur.Hayat Ağacı’nın tohumu, yansımasıdır içimizdeki bu potansiyel! Kişinin kendini gerçekleştirmesi, içindeki bu tohumu, ulu bir ağaca dönüştürmesi olarak sembolize edilmektedir.İşte bu tohumu filizlendirmek ve gelişimi için ihtiyaç duyduğu sağlıklı toprağı, yeterli ışığı ve havayı ve de suyu ona sunmak üzere Hayat Ağacı Atölyesi’nde birbirimize alan açmak üzere buluşuyoruz.

Biz burada içimizde uyuyan Kundalini enerjisini uyandırarak ki ona ruhsal su da denilir, olduğumuz ağacın tohumunu filizlendireceğiz ve besleyeceğiz.Biz burada bilinçaltımızla iletişime geçerek, onu verimli bir toprağa dönüştüreceğizBiz burada gölgelerimizle yüzleşip, daha çok ışığı içimize alacağız.Ve biz burada doğal nefes almayı öğrenerek tüm hücrelerimizle taze havayı soluyacağız.

Hayat Ağacı Atölyesi yolların kesiştiği bir buluşma noktası! Tıpkı yola devam etmek üzere soluklandığımız, enerji topladığımız, yeniden cesaret ile yola yeniden adım attığımız bir vaha gibi!

Ve burada oyunlar oynayacağız, danslar edeceğiz, şarkılar söyliyeceğiz kah gülüp kah ağlayacağız. Ama illaki kendimizi daha derinden severek, kabul ederek yeniden yola devam edeceğiz. Kendini tanımak, kendini keşif etmek , duygusal özgürlüğe kavuşmak ve nihai olarak kendini gerçekleştirmek isteyen seni Hayat Ağacı’nın altında buluşmaya davet ediyorum!

Şimdiden Hoşgeldin!

Çalışmalarımız teşhis ve tedavi içerikli olmayıp, etkinlik bilgilerini facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz!    https://www.facebook.com/fundaerdemir17

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...