6 Eylül 2015 Pazar

Moda'da Bir Eywa Ağacı

Evet doğru okudunuz.

Moda'da bir Eywa ağacı var! Hem de geçen kıştan bu yana.Avatar filminden esinlenerek tamamen doğa dostu bir mekan olarak düzenlenmiş bir mekan burası.Ev yapımı organik yiyecekler çok lezzetli. Hele bir de pestolu özel tost yok mu? Hayır demek mümkün değil söyliyeyim.Kahve ve özel çaylar da mekanın vazgeçilmezleri. Ben baharatlı sütlü çatı pek bir seviyorum.

Tatlı sevenleri de sevindiriyor Eywa!EKO IQ dergisini duymuşsunuzdur. Türkiye'nin ilk yeşil iş ve yaşam dergisi! Eywa'da her masada  en son sayısı sizinle tanışmak için bekliyor.Dünyadan ve ülkemizden en son haberler ile günceli yakalayabilirsiniz.  Zihninizi ciddi esnetecek ve ilham verecek  bir yayın gerçekten! Derginin sahibi ve genel yayın yönetmeni  Barış Doğu  da  Eywa dostlarından.
Mekanın sahibi benim sektördaşım Sema Hanım eski bir sigortacı,  iki çocuklu bir anne. Son derece nazik sevecen ve hoş sohbet bir arkadaş sizi bekliyor Eywa ağacının altında!

Ana mesajı mekanın "yaşama bağlan"...

Ancak o zaman olduğumuz kişi olabilir ve huzur ile varoluşla uyumla akabiliriz yaşam ırmağında değil mi?  İnanın canınız sıkkın ise keyifiniz yok ise kendinizi kaybolmuş hissediyorsanız , bu mekan sizi yeniden bağlıyor kendinizle! Bir neşe bir keyif geliyor insana...Kesin bilgi!

Eywa Ağacı Hayat Ağacı'nın  bir versiyonu olsa gerek diye düşünmüşümdür hep.

İşte burası seni sen ile yaşam ile yeniden buluşturan sihirli bir mekan.

Kimbilir belki sizinle de  bir gün yollarımız Eywa ağacının altında kesişir ve de bir soluk  ruhlarımızı dinlendirir, sohbet ederiz havadan sudan insandan hayattan?

Sevgiyle,Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...